piątek, 25 lutego 2022

Studenci na pokładzie „Rejsu”

EKIPA
W tym roku akademickim mamy studentów medycyny (Pomorski Uniwersytet Medyczny), historii, prawa oraz fizjoterapii (Uniwersytet Szczeciński).
GOŚCIE SPECJALNI
Poza codziennymi zajęciami, mieliśmy okazję spotkać się z gośćmi specjalnymi zaproszonymi do akademika. Dr Paweł Skibiński, historyk z Uniwersytetu Warszawskiego poprowadził spotkanie dotyczące prymasa Wyszyńskiego. Dodatkowo odwiedzają nas absolwenci akademika, dziś już lekarze i specjaliści w szczecińskich szpitalach. Dzięki temu mamy okazję do wymiany doświadczeń i poszerzania kontaktów.
Pokój wspólny - salon

KLUB
W piątki w czytelni „Rejsu” spotyka się także młodzieżowy klub.

WYCIECZKI
Jak tylko możemy, organizujemy wypady studenckie w naszym regionie lub poza Polskę.

SESJA
Tegoroczna sesja akademicka wyszła dosyć dobrze, z czego też jesteśmy zadowoleni

Pozdrawiamy i w razie pytań, dzwoń proszę: tel. 880 761 965 (dyr. Maciej Sławiński)  lub odwiedź nas: ul. A. Mickiewicza 51, w godzinach: 8:00-20:00 (pon-sb).

Akademik REJS w Szczecinie

W skrócie/ dla studentów Ośrodek zapewnia:
  • pokoje  jednoosobowe z łazienką
  • całodzienne wyżywienie (4 posiłki)
  • pranie, sprzątanie
  • salę sportową
  • zestaw zajęć rozwojowych (techniki studiowania, savoir vivre, spotkania z pracodawcami, wycieczki)
  • Internet; nowoczesną czytelnię
  • parking
  • korzystanie z przestrzeni ośrodka (800 m2)
    korzystanie z pięknego dużego ogrodu
  • dogodny dojazd w różne strony miasta