Cennik

Cennik akademika w Szczecinie.

Opłaty za dom akademicki REJS


Cena akademika w Szczecinie to jeden z kluczowych elementów wyboru miejsca zamieszkania. Ośrodek Akademicki REJS pobiera opłatę o wysokości: 1390 zł.

Co składa się na tę cenę?
- jednoosobowy pokój z łazienką
- sprzątanie – 2 razy w tygodniu
- możliwość korzystania z części wspólnych domu: jadalnia, salon, pokoje warsztatowe, sala komputerowa i dwie czytelnie oraz sala sportowa
- 3 + 1 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja oraz podwieczorek)
- darmowy Internet
- miejsce parkingowe
- pranie i prasowanie raz w tygodniu
- możliwość zorganizowania urodzin, rocznicy etc. wraz z domownikami (np. Twoje ulubione danie plus tort…)Dodatkowo warto pamiętać, że mieszkając w Rejsie masz możliwość udziału w interdyscyplinarnym programie rozwoju. Są to przede wszystkim wspólne spotkania z studentami różnych kierunków: od fortepianu, przez mechatronikę, po medycynę czy dziennikarstwo. Raz w tygodniu zapraszam CIEKAWEGO CZŁOWIEKA. Może to być np. artysta, żołnierz, przedsiębiorca, manager, pisarz czy lider społeczny, który opowiada nam „od kuchni” jak doszedł do swojej kariery. Dodatkowo cyklicznie organizujemy warsztaty i kursu. Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową. Okres studiów to wspaniała okazja, aby nauczyć się pracy z innymi i poznać wybitne postacie akademickie i życia społecznego. Co więcej, jeżeli jesteś zainteresowany, możesz mieć również własnego mentora, który pokieruje Ciebie w wykuwania ścieżki zawodowej. To zachęta do lepszego studiowania i pracy nad sobą – kształtowanie charakteru i budowanie nowych kompetencji.Wybór akademika, jak widać, to ważna sprawa.

Opłata za akademik jest istotna, ale jeszcze ważniejsza jest kwestia możliwości, jakie daje akademik. 

Mieszkając w Rejsie masz okazję do:
- oszczędzania czasu na gotowanie. Ten czas możesz spożytkować na studia i rozwój osobisty
- poznania niezwykłych ludzi: studentów i profesorów
- regularnej aktywności sportowej
- uczestniczenia w programie wolontariatu i pracy przy akademiku. Traktujemy akademik jako nasz tymczasowy dom, dlatego chętnie dbamy i dom i ogród
- korzystania z dobrej komunikacji miejskiej: 200 m od akademika jest przystanek tramwajowy i rowery miejskie
- wyjazdów, seminariów i konferencji w kraju i Unii Europejskiej. Ośrodek Rejs współpracuje z wieloma akademikami i uczelniami w Europie.


Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń już dziś. Tel. 880-761-965

Zobacz podobne domy w Krakowie i Poznaniu:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza