poniedziałek, 5 maja 2014

Akademiki Szczecin - nowa oferta

REJS poleca nowy dom akademicki


Świetnie, że wpadłeś na tę stronę. Aby zamieszkać w naszym domu akademickim, należy wykonać trzy rzeczy:

1. Przeczytać warunki zamieszkania w „Rejsie” (poniżej).
2. Skontaktować się z nami - telefonicznie - tel.  508 224 763
3. Umówić się na spotkanie.

Ośrodek Akademicki „Rejs” oferuje jednoosobowe pokoje z łazienkącałodniowe wyżywienie (4 posiłki) oraz pranie. Każdy student ma do dyspozycji czytelnię, salę komputerową i wiele innych miejsc (np. sala sportowa). 
Wysokość opłat 1190 zł – miesięcznie składa się na pokój, wyżywienie, pranie i utrzymanie domu (sprzątanie).

Mieszkanie z innymi studentami: proste zasady


  • REJS kieruje swoją ofertę dla mężczyzn, studentów dziennych, 
  • REJS nie jest instytucją religijną, 
  • REJS stwarza warunki do rozwoju i pracowitości, więc zapraszamy ludzi poważnie traktujących swoje studia i przyszłe życie zawodowe, 
W domu studenckim jest miejsce dla 16 osób.

Cena składa się na : pokój + wyżywienie + pranie.

Pokoje są jednoosobowe, umeblowane, z łazienką. Mieszkańcy mogą korzystać z całego domu. Dostępna jest osobna czytelnia do nauki, salon, jadalnia, komputery, internet.
Cena za mieszkanie w Ośrodku wynosi 650 zł za miesiąc w pokoju jednoosobowym (w tym: sprzątanie, korzystanie także z wspólnych pomieszczeń, ogród).

Funkcjonowanie domu:

Mieszkańcy mają zapewnione wyżywienie – codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Są to pełne domowe posiłki. Śniadanie trzeba skończyć do godziny 9:00. Obiad jest podawany o 14:00 dla tych, którzy mogą być wtedy w domu, dla wracających później zostawia się do podgrzania. Można też zamiast obiadu prosić o zestaw kanapek. Kolacja jest o godzinie 20:00, tak aby wszyscy na ogół mogli w niej uczestniczyć.
Koszt pełnego wyżywienia (4 posiłki) wynosi 400 zł miesięcznie. Istnieje możliwość oddania rzeczy do prania: ubranie czyste i wyprasowane odbiera się w każdy piątek. Koszt prania i sprzątania wynosi 90 zł miesięcznie oraz koszt sali sportowej i Internetu to 50 zł miesięcznie. 

Jak wynika z powyższych ustaleń, minimalna opłata miesięczna w Ośrodku to 1050 zł (pokój + wyżywienie, bez prania i sprzątania).
Oferujemy też system stypendialny.
Oferta jest dostępna w całości – nie preferujemy opcji bez posiłków. 

Zapraszamy do wizyty w „Rejsie” aby zobaczyć jak wygląda nasz dom akademicki (wcześniejsze umówienie spotkania – telefonicznie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz