poniedziałek, 10 lutego 2014

Zamieszkaj w "Rejsie". To dom akademicki - nie stancja w Szczecinie.

Proponujemy Tobie zamieszkanie i naukę w domu akademickim „Rejs” w Szczecinie, gdzie duży nacisk kładzie się na naukę, studia, współpracę z innymi oraz interdyscyplinarność. 

Kontakt: 

Telefon: 511-894-518 lub 880-761-965
 Celem „Rejsu” jest stworzenie takich warunków, aby każdy student mógł się rozwijać naukowo i społecznie, przygotowując się do pracy i życia w rodzinie. 


Ośrodek Akademicki „Rejs” w Szczecinie oferuje jednoosobowe pokoje z łazienką, całodniowe wyżywienie oraz pranie. Każdy student ma do dyspozycji czytelnię, salę komputerową i wiele innych miejsc (np. sala sportowa). Wysokość opłat 1190 zł – miesięcznie składa się na pokój, wyżywienie, pranie i utrzymanie domu (sprzątanie).
Cena - akademik Szczecin


W naszym domu akademickim mieszkają głównie studenci (mężczyźni) z wielu uczelni Szczecina. Także z zagranicy. Tak jak w Oxford czy na Harvardzie – tworzymy niewielki college – na 16 osób. Każdy z nas ma również część zadań domowych np. przygotowanie kolacji, opieka nad ogrodem, odśnieżanie czy drobne porządki.
ABY ZAMIESZKAĆ W „Ośrodku REJS” przeczytaj poniższe informacje:  • „Rejs” kieruje swoją ofertę dla mężczyzn, studentów dziennych, 
  • „Rejs” nie jest instytucją religijną, 
  • „Rejs” stwarza warunki do rozwoju i pracowitości, więc zapraszamy ludzi poważnie traktujących swoje studia i życie zawodowe,
CZYTAJ WIĘCEJ... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz