poniedziałek, 25 listopada 2013

Rekrutacja do domu akademickiego - Szczecin akademik

Akademik: rekrutacja 2013

AKADEMIK SZCZECIN
Rekrutacja do domu akademickiego "Rejs"
 
Szczecin, A. Mickiewicza 51

Świetnie, że wpadłeś na tę stronę. Aby zamieszkać w Naszym domu akademickim, należy wykonać 3 rzeczy:
1. Przeczytać warunki zamieszkania w „Rejsie” (poniżej).
2. Skontaktować się z nami - telefonicznie. 
TELEFON: 508 224 763
3. Umówić się na spotkanie.


Kariera zaczyna się już studiach!

Najnowsze badania* w Polsce pokazują: największe znaczenie dla pracodawców mają wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz kompetencje psychospołeczne. I to, aby traktować swoją pracę jako pasje – z którą się identyfikujesz i przynosi Ci radość.* Badania: http://www.rynekpracy.pl/artykul.php/wpis.673 

Jak zdobyć te zdolności? Kiedy? Kto i co może może Ci pomóc?

Proponujemy Tobie zamieszkanie i naukę w domu akademickim „Rejs” w Szczecinie, gdzie duży nacisk kładzie się na naukę, studia, współpracę z innymi oraz interdyscyplinarność. 

 Celem „Rejsu” jest stworzenie takich warunków, aby każdy student mógł się rozwijać naukowo i społecznie, przygotowując się do pracy i życia w rodzinie. 


Ośrodek Akademicki „Rejs” w Szczecinie oferuje jednoosobowe pokoje z łazienką, całodniowe wyżywienie oraz pranie. Każdy student ma do dyspozycji czytelnię, salę komputerową i wiele innych miejsc (np. sala sportowa). Wysokość opłat 1150 zł – miesięcznie składa się na pokój, wyżywienie, pranie i utrzymanie domu (sprzątanie).


W naszym domu akademickim mieszkają głównie studenci (mężczyźni) z wielu uczelni Szczecina. Także z zagranicy. Tak jak w Oxford czy na Harvardzie – tworzymy niewielki college – na 16 osób. Każdy z nas ma również część zadań domowych np. przygotowanie kolacji, opieka nad ogrodem, odśnieżanie czy drobne porządki.
ABY ZAMIESZKAĆ W „Ośrodku REJS” przeczytaj poniższe informacje:  • „Rejs” kieruje swoją ofertę dla mężczyzn, studentów dziennych, 
  • „Rejs” nie jest instytucją religijną, 
  • „Rejs” stwarza warunki do rozwoju i pracowitości, więc zapraszamy ludzi poważnie traktujących swoje studia i życie zawodowe,


REKOMENDACJE REJSU:

Ośrodek Rejs w opinii stałych bywalców.


Rafał Sikorski, student nawigacji
w Akademii MorskiejPrzychodzę do Rejsu od trzech lat. Poza grą w piłkę z kolegami, umacniam tu swoją wiarę na kręgach formacyjnych. Poznałem tu również ciekawych ludzi np. Hiszpanów w czasie letniego obozu wolontariuszy. Z kilkoma utrzymuję kontakt do dziś.
Michał Kwiecień
student zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego


Ośrodek Akademicki REJS to miejsce emanujące harmonią i właściwym sobie porządkiem życia. Miejsce, gdzie prozaiczne obowiązki przeplatają się z filozoficznymi dysputami, a obok siebie egzystują hala sportowa i kaplica. Czas spędzony w ośrodku jest czasem poza matrixem codziennej gonitwy.
Karol Droździk, licealista ze Szczecina

Zapisując się na kurs The Grade myślałem, że to zwykły program, który tylko w małym stopniu przybliży mi ideę przywództwa. Starannie dobrany plan zajęć i poszczególne elementy czynią ten nietuzinkowym, pozwalając rozwijać każdy aspekt potrzebny, by osiągnąć sukces jako lider. 
Cotygodniowe spotkania z ciekawymi osobami to najlepsza droga do poznania realiów świata biznesu, mediów, sportu i wielu innych dziedzin; dają możliwość praktycznego poznania poszczególnych branż. Zdecydowanie polecam tym, którzy swoją przyszłość łączą z biznesem, przywództwem bądź też chcą zajmować stanowiska managerskie.


Mateusz Maksim, student nawigacji w Akademii Morskiej


Dziwnie to się zaczęło... 
Byłem już sfrustrowany - szukałem miejsca, gdzie mógłbym wstawić perkusję, bo nigdzie nie było miejsca. Przypadkiem poznałem dyrektora Ośrodka Rejs, i tak wciągnąłem się w życie Rejsu. 
Moje duchowe życie ewoluowało, poznałem ciekawych, inspirujących ludzi - którzy myślą o życiu w inny sposób, niż ten przyjęty za normalny w dzisiejszym świecie. Czerpię olbrzymią radość w uczestniczeniu w życiu Rejsu i choć nie mieszkam w domu akademickim, to odnajduję tu spokój -  zawsze kiedy przychodzę.Gracjan Hildebrandt, student prawa Uniwersytetu Szczecińskiego
Zawsze ceniłem sobie rozmowy z innymi ludźmi... 
W Rejsie czerpię podwójną z tego tytułu lekcję, bowiem zdaję sobie sprawę z obcowania z człowiekiem o wiele ode mnie mądrzejszym, doświadczonym życiowo - tacy są właśnie instruktorzy w Rejsie - profesorowie, doktorzy, magistrzy. 
W Ośrodku jest na wszystko przypisany czas - na naukę, na sport, na hobby. Świetna symbioza obowiązków i przyjemności!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz