piątek, 15 czerwca 2018

Opłata za akademik - cennik w Szczecinie

Opłaty za dom akademicki REJS (akademik męski)
Zadzwoń dziś: tel. 880-761-965

Cena akademika w Szczecinie to jeden z kluczowych elementów wyboru miejsca zamieszkania. Ośrodek Akademicki REJS pobiera opłatę o wysokości: 1390 zł.

Co składa się na tę cenę?

- jednoosobowy pokój z łazienką

- sprzątanie – 2 razy w tygodniu

- możliwość korzystania z części wspólnych domu: jadalnia, salon, pokoje warsztatowe, sala komputerowa i dwie czytelnie oraz sala sportowa

- 3 + 1 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja oraz podwieczorek)

- darmowy Internet

- miejsce parkingowe

- pranie i prasowanie raz w tygodniu

Dodatkowo warto pamiętać, że mieszkając w Rejsie masz możliwość udziału w interdyscyplinarnym programie rozwoju. Są to przede wszystkim wspólne spotkania z studentami różnych kierunków: od fortepianu, przez mechatronikę, po medycynę czy dziennikarstwo. Raz na  miesiąc zapraszamy CIEKAWEGO CZŁOWIEKA. Może to być np. artysta, żołnierz, przedsiębiorca, manager, pisarz czy lider społeczny, który opowiada nam „od kuchni” jak doszedł do swojej kariery. Dodatkowo cyklicznie organizujemy warsztaty i kursu. Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową. Okres studiów to wspaniała okazja, aby nauczyć się pracy z innymi i poznać wybitne postacie akademickie i życia społecznego. Co więcej, jeżeli jesteś zainteresowany, możesz mieć również własnego mentora, który pokieruje Ciebie w wykuwania ścieżki zawodowej. To zachęta do lepszego studiowania i pracy nad sobą – kształtowanie charakteru i budowanie nowych kompetencji.

Wybór akademika, jak widać, to ważna sprawa.

Opłata za akademik jest istotna, ale jeszcze ważniejsza jest kwestia możliwości, jakie daje akademik.

Mieszkając w Rejsie masz okazję do:
- oszczędzania czasu na gotowanie. Ten czas możesz spożytkować na studia i rozwój osobisty
- poznania niezwykłych ludzi: studentów i profesorów
- regularnej aktywności sportowej
- uczestniczenia w programie wolontariatu i pracy przy akademiku. Traktujemy akademik jako nasz tymczasowy dom, dlatego chętnie dbamy i dom i ogród
- korzystania z dobrej komunikacji miejskiej: 200 m od akademika jest przystanek tramwajowy i rowery miejskie
- wyjazdów, seminariów i konferencji w kraju i Unii Europejskiej. Ośrodek Rejs współpracuje z wieloma akademikami i uczelniami w Europie.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń już dziś. Tel. 880-761-965

Czytaj także:
Wywiad z dyrektorem akademika
Poznaj zasady w naszym domu akademickim