Opinie

Ośrodek Rejs w opinii studentów


Mateusz P., mgr matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego

Cztery lata mieszkania w Rejsie to były dla mnie przede wszystkim trzy aspekty. Po pierwsze, znalazłem się w miejscu idealnym do nauki, bo mój kierunek, matematyka, wymaga olbrzymiego skupienia. Po drugie, poznałem wielu ludzi, którzy swoim doświadczeniem mogli mnie wesprzeć w nauce i rozwoju. Po trzecie, co uważam w sumie za najważniejsze, poznałem wielu znajomych, z którymi spędzałem czas i z którymi mam kontakty do dzisiaj. 

Dla mnie Ośrodek Rejs to dobre miejsce, by wejść w życie akademickie i przeżyć je, wyciągając z niego jak najwięcej korzyści. Wcześniej, do końca liceum, nie musiałem się uczyć poza lekcjami. Na studiach się sytuacja zmieniła i potrzebowałem usystematyzowania pracy. Dzięki pobytowi w Rejsie przyszło mi to o wiele sprawniej. Dostęp do czytelni, sali komputerowej, salonu z kominkiem i rzutnikiem - to były miejsca, w których obliczałem wszechświat. Mateusz, mgr matematyki.Marcin Podlewski, student Uniwersytetu Szczecińskiego

Pobyt w Rejsie wspominam przede wszystkim jako okazję do poznania wielu ciekawych i inspirujących osób. Warto wspomnieć, że wysoki poziom kadry zarządzającej, warunków mieszkalnych oraz infrastruktury Ośrodka w znacznym stopniu ułatwia rozwój osobisty rezydenta i to w wielu obszarach. 

Polecam Rejs w szczególności studentom, którzy zamierzają skupić się na nauce i chcą, aby atmosfera panująca w miejscu gdzie mieszkają pomagała im w osiąganiu jak najwyższych wyników.
Rafał Sikorski, absolwent nawigacji
w Akademii MorskiejPrzychodzę do Rejsu od trzech lat. Poza grą w piłkę z kolegami, umacniam tu swoją wiarę na kręgach formacyjnych. Poznałem tu również ciekawych ludzi np. Hiszpanów w czasie letniego obozu wolontariuszy. Z kilkoma utrzymuję kontakt do dziś.Michał Kwiecień
absolwent zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego


Ośrodek Akademicki REJS to miejsce emanujące harmonią
i właściwym sobie porządkiem życia. Miejsce, gdzie prozaiczne obowiązki przeplatają się z filozoficznymi dysputami, a obok siebie egzystują hala sportowa i kaplica. Czas spędzony w ośrodku jest czasem poza matrixem codziennej gonitwy
.
Karol Droździk, licealista ze Szczecina

Zapisując się na kurs The Grade myślałem, że to zwykły program, który tylko w małym stopniu przybliży mi ideę przywództwa. Starannie dobrany plan zajęć i poszczególne elementy czynią ten nietuzinkowym, pozwalając rozwijać każdy aspekt potrzebny, by osiągnąć sukces jako lider. 
Cotygodniowe spotkania z ciekawymi osobami to najlepsza droga do poznania realiów świata biznesu, mediów, sportu i wielu innych dziedzin; dają możliwość praktycznego poznania poszczególnych branż. Zdecydowanie polecam tym, którzy swoją przyszłość łączą z biznesem, przywództwem bądź też chcą zajmować stanowiska managerskie.
Mateusz Maksim, absolwent nawigacji w Akademii Morskiej


Dziwnie to się zaczęło... 
Byłem już sfrustrowany - szukałem miejsca, gdzie mógłbym wstawić perkusję, bo nigdzie nie było miejsca. Przypadkiem poznałem dyrektora Ośrodka Rejs, i tak wciągnąłem się w życie Rejsu. 
Moje duchowe życie ewoluowało, poznałem ciekawych, inspirujących ludzi - którzy myślą o życiu w inny sposób, niż ten przyjęty za normalny w dzisiejszym świecie. Czerpię olbrzymią radość w uczestniczeniu w życiu Rejsu i choć nie mieszkam w domu akademickim, to odnajduję tu spokój -  zawsze kiedy przychodzę.Gracjan Hildebrandt, absolwent prawa Uniwersytetu Szczecińskiego


Zawsze ceniłem sobie rozmowy z innymi ludźmi... 
W Rejsie czerpię podwójną z tego tytułu lekcję, bowiem zdaję sobie sprawę z obcowania z człowiekiem o wiele ode mnie mądrzejszym, doświadczonym życiowo - tacy są właśnie instruktorzy w Rejsie - profesorowie, doktorowie, magistrzy. 
W Ośrodku jest na wszystko przypisany czas - na naukę, na sport, na hobby. Świetna symbioza obowiązków i przyjemności!


Odwiedź nas w Facebook: facebook.com/OsrodekRejs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz