środa, 25 lutego 2015

Klub Fokmaszt - rozwój dla chłopaków z podstawówki

Gdzie Twój syn spędza czas? W jaki sposób? Czy ma kolegów? Polecamy klub FOKMASZT dla chłopaków w wieku 10-14 lat.

Najważniejsi w wychowaniu dziecka są rodzice. Klub Fokmaszt to instytucja wspierająca to zadanie. W czasie cotygodniowych spotkań wspieramy chłopców w zajęciach ogólnorozwojowych i wychowaniu w wierze katolickiej.
Co nas wyróżnia? Oferujemy zajęcia pozaszkolne (artystyczne, sportowe, techniczne) jednak zasadnicza różnica pośród innych podobnych ofert to praca wychowawcza jaką wykonuje się przy okazji tych zajęć. Tu rodzice otrzymują wsparcie, aby ich dziecko stawało się człowiekiem hojnym, uczciwym, szczerym, odważnym, odpowiedzialnym, pobożnym, by przykładało się do nauki i zbliżało do Boga.

Jak to działa? Stawiamy na regularny kontakt z rodzicami. Rodzice są zaangażowani w pracę klubu. Dzięki temu chłopcy spędzają czas w środowisku rówieśników i ojców oraz mają pomoc przygotowanych opiekunów (studenci i starsi, którzy posiadają doświadczenie w pracy wychowawczej).
Więcej: rejs.edu.pl/p/klub-fokmaszt.html