środa, 5 listopada 2014

Mój syn w Klubie Fokmaszt

Klub Fokmaszt jest ośrodkiem edukacyjnym prowadzącym zajęcia pozaszkolne. 
Misja Klubu Fokmaszt 

 Żyjemy w wymagających czasach. Kontakt z najbliższymi staje się rzadkim dobrem. Dążymy do stabilności finansowej, często kosztem najbliższych nam osób. Równocześnie zależy nam, aby dzieci miały dobre wychowanie i wysoki poziom edukacji. Próbujemy różnych wariantów: wybór szkoły, zajęć pozalekcyjnych, grup, stowarzyszeń, wyjazdów … wszystko dla przygotowania dobrej przyszłości dzieci. Często nie przynosi to oczekiwanych efektów bądź okazują się dobre tylko jednostronnie np. ambitny syn, dobrze się uczy a jednocześnie jest wielkim egoistą, nie ma kolegów, jest smutny etc… Co możemy zrobić? Jak? Kto może pomóc?

  Najważniejsi w wychowaniu dziecka są rodzice. Klub Fokmaszt to instytucja wspierająca to zadanie. W czasie cotygodniowych spotkań wspieramy chłopców w zajęciach ogólnorozwojowych i wychowaniu w wierze katolickiej.

Co nas wyróżnia? Oferujemy zajęcia pozaszkolne (artystyczne, sportowe, techniczne) jednak zasadnicza różnica pośród innych podobnych ofert to praca wychowawcza jaką wykonuje się przy okazji tych zajęć. Tu rodzice otrzymują wsparcie, aby ich dziecko stawało się człowiekiem hojnym, uczciwym, szczerym, odważnym, odpowiedzialnym, pobożnym, by przykładało się do nauki i zbliżało do Boga.

czytaj więcej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz