niedziela, 10 lutego 2013

The Grade: kolejne spotkanie

Pan Mateusz Kot poprowadził warsztat i case study o zarządzaniu sobą w czasie. Styczeń 2013.
THE GRADE:
Program o przywództwie dla młodych mężczyzn.

THE GRADE pomaga licealistom wykorzystać lata spędzone w szkole średniej nie tylko jako przygotowanie do podjęcia studiów, ale także jako okres zdobywania kluczowych kompetencji do dorosłego życia.

Główne cele programu:
  • Integracja aktywnej i ambitnej młodzieży: ciekawe osoby, dobre przyjaźnie.
  • Przekazanie wiedzy o kluczowych kompetencjach potrzebnych do wszechstronnego rozwoju: doskonałość akademicka, umiejętności interpersonalne, znajomość najważniejszych idei filozoficznych.
  • Przedstawienie atrakcyjnych perspektyw rozwoju: wybór odpowiednich studiów, zrównoważone zajęcia pozalekcyjne.
  • Zwiększenie zakresu współpracy licealistów i studentów z liderami biznesu, nauki, władzy, sportu, mediów, itd.
  • Wyzwolenie potencjału młodych.
Kontakt: