Rekrutacja


Dołącz do studentów Ośrodka REJS - akademik w Szczecinie.

Dlaczego warto u nas zamieszkać?

REJS to jednoosobowe pokoje z łazienką, kilka sal do nauki, sala komputerowa, hala sportowa, wspólna jadalnia i piękny ogród. 

Tworzymy akademik męski w Szczecinie, dla studentów, którzy chcą wykorzystać dobrze okres studiów i zdobyć przygotowanie do atrakcyjnej pracy zawodowej. Podobne akademiki są także w Krakowie (Ośrodek Barbakan), Warszawie i Poznaniu.

Chcesz u nas zamieszkać? Prosimy o kontakt:

tel. 880-761-965 lub 511-894-518 W eleganckiej jadalni podajemy 4 posiłki dziennie. Zapewniamy pranie. 

Akademik REJS to również zróżnicowane spotkania i  integracyjne, poznawanie ludzi z różnych kierunków i wspólne akcje charytatywne. Co wyróżnia nas akademik w Szczecinie?

Pomagamy innym, wolontariat kształtuje w nas odpowiedzialność.

Z akademika Rejs blisko jest na szczecińskie uczelnie: m. in. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Uniwersytet Szczeciński, Pomorski Uniwersytet Medyczny.

Akademik znajduje się śródmieściu, na granicy Pogodna i Łękna - tuż obok Tesco przy Mickiewicza.   
Nasz akademik w Szczecinie to jednoosobowe pokoje z łazienką, przestronną szafą i biurkiem.


  
Jadalnia na 20 osób    czytelnia i sala warsztatowa

Cena akademika?

Nasz akademik w Szczecinie posiada wysoki standard. Zachęcamy, aby każdy student dbał o nowo wykończony obiekt (2013 r.) poprzez dbałość o pokój, prace w ogrodzie, drobne naprawki.

Miesięczna opłata za akademik REJS: 
1290 zł 

(w tym: nocleg, 4 posiłki dziennie, pranie, korzystanie z czytelni, sali sportowej, Internetu).Adres: Ośrodek Akademicki „Rejs”, ul. A. Mickiewicza 51, 70-385 Szczecin 
tel. 880-761-965 lub 511-894-518 


e-mail: osrodekrejs@gmail.com
strona www: www.rejs.edu.pl

Dojazd z Dworca PKP/PKS: tramwajem nr 5 lub 7. Do przystanku obok Tesco przy skrzyżowaniu ul. Mickiewicza.


Zobacz filmy o naszych działalnościach:10 komentarzy:

 1. Mieszkałem w REJS-ie przez cały lipiec i myślę że dla studenta to idealne miejsce. Jest przestronnie, czysto, są fajni ludzie i przez to jest bardzo dobra atmosfera (szczególnie do nauki). 5/5

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam z autopsji i mogę z czystym sumieniem polecić. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wygórowana, ale jeśli doliczy się do tego cztery posiłki dziennie, pranie, świetne warunki do nauki i halę sportową na wyciągnięcie ręki - wtedy cena nie wydaje się wygórowana. Zdecydowanie polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rejs to doskonałe miejsce na okres intensywnej nauki. Mieszkałem tu przez ponad 6 miesięcy w ostatniej klasie liceum, w trakcie przygotowań do matury. Domowa i zarazem wymagająca atmosfera ośrodka sprawiła, że łatwo było zasiąść nad książkami. W ostatnich momentach przed prezentacją maturalną inni mieszkańcy pomogli mi w jej przygotowaniu, komentując to, co mógłbym poprawić i chwaląc to, co było dobre w moim wystąpieniu. Mogłem zawsze liczyć na pomoc innych, także w innych kłopotach.
  Biorąc pod uwagę 4 posiłki dziennie oraz pranie, czynsz jest bardzo przystępny. Zarówno te usługi jak i ogólne sprzątanie domu sprawiają, że można się skoncentrować całkowicie na nauce oraz życiu studenckim.
  Polecam gorąco każdemu, który zamierza studiować w Szczecinie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkałem w tym ośrodku przez tydzień w wakacje. Wnętrze jest wykończone na wysokim poziomie, łóżko jest bardzo wygodne a co najważniejsze mają tam świetną kucharkę ;) Można powiedzieć że mieszka się jak w hotelu a po przeanalizowaniu kosztów nie jest tak drogo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam Akademik Rejs! Miejsce, w którym można naprawdę wszechstronnie się rozwinąć. Mieszkanie ze studentami z różnych kierunków bardzo poszerza horyzonty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie bym zamieszkał w Rejsie, ale już nie jestem studentem. Byłem zaangażowany przy budowie tego ośrodka na etapie projektowania niektórych elementów wykończenia i wyposażenia. Dzięki dużemu oddaniu wielu osób powstał prawdziwy dom. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bez dwóch zdań jest to miejsce, które naprawdę sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Gorąco polecam każdemu, kto chce owocnie spędzić okres studiów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo serdecznie polecam.
  Ośrodek zapewnia to co najważniejsze do nauki, jest tam życzliwa atmosfera, a dodatkowo jest PYSZNE JEDZENIE!

  OdpowiedzUsuń