wtorek, 14 lutego 2017

UNIV'17: A world in movement

Wielkimi krokami zbliża się kolejne Międzynarodowe Forum UNIV. To spotkanie studentów z całego świata w Rzymie... bo czy można przeżyć bardziej niezapomniany Wielki Tydzień niż w Wiecznym Mieście?


Tak było rok temu. Polscy studenci na Forum UNIV

Zapraszamy wszystkich studentów do przygotowania referatów w języku angielskim, które będzie można zaprezentować na wtorkowym panelu - forma jest dowolna: przemówienie, prezentacja, film w ramach UnivTube i inne formy artystyczne. Tematy obejmują najróżniejsze dyscypliny: medycynę, prawo, architekturę, inżynierię, ekonomię.... zobacz pełną listę tematów.

W tym roku hasło forum brzmi: świat w ruchu
W tym roku Forum odbędzie się już po raz 50-ty! Otworzy je Benedict Rogers, obrońca praw człowieka, specjalista ds. Azji, redaktor The Wall Street Journal, New York Times i Huffington Post. Występuje w charakterze eksperta w BBC, Al-Jazeerze i innych opiniotwórczych mediach.Niektóre jego teksty są publikowane w języku angielskim na stronie Forum UNIVWielkanocne spotkanie w Rzymie to także okazja do spotkania z Papieżem i uczestniczenia w Liturgii Wielkiego Tygodnia w Bazylice San Pietro:

A więc...? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz