środa, 1 lutego 2017

Akademik w Szczecinie - pokoje jednoosobowe

Zamieszkaj w Rejsie.

 Dlaczego warto u nas zamieszkać?

REJS to jednoosobowe pokoje z łazienką, kilka sal do nauki, sala komputerowa, hala sportowa, wspólna jadalnia i piękny ogród.
Tworzymy akademik męski w Szczecinie, dla studentów, którzy chcą wykorzystać dobrze okres studiów i zdobyć przygotowanie do atrakcyjnej pracy zawodowej.

Cena akademika w Szczecinie?


Nasz akademik w Szczecinie posiada wysoki standard. Zachęcamy, aby każdy student dbał o nowo wykończony obiekt (2013 r.) poprzez dbałość o pokój, prace w ogrodzie, drobne naprawki.


Miesięczna opłata za akademik REJS: 1390 zł

w tym: nocleg, 4 posiłki dziennie, pranie, korzystanie z czytelni, sali sportowej, Internetu, parkingu.

Czytaj także opinie studentów:

Znam z autopsji i mogę z czystym sumieniem polecić. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wygórowana, ale jeśli doliczy się do tego cztery posiłki dziennie, pranie, świetne warunki do nauki i halę sportową na wyciągnięcie ręki - wtedy cena nie wydaje się wygórowana. Zdecydowanie polecam!

 ***
Rejs to doskonałe miejsce na okres intensywnej nauki. Mieszkałem tu przez ponad 6 miesięcy w ostatniej klasie liceum, w trakcie przygotowań do matury. Domowa i zarazem wymagająca atmosfera ośrodka sprawiła, że łatwo było zasiąść nad książkami. W ostatnich momentach przed prezentacją maturalną inni mieszkańcy pomogli mi w jej przygotowaniu, komentując to, co mógłbym poprawić i chwaląc to, co było dobre w moim wystąpieniu. Mogłem zawsze liczyć na pomoc innych, także w innych kłopotach.
Biorąc pod uwagę 4 posiłki dziennie oraz pranie, czynsz jest bardzo przystępny. Zarówno te usługi jak i ogólne sprzątanie domu sprawiają, że można się skoncentrować całkowicie na nauce oraz życiu studenckim.
Polecam gorąco każdemu, który zamierza studiować w Szczecinie.


***
Polecam Akademik Rejs! Miejsce, w którym można naprawdę wszechstronnie się rozwinąć. Mieszkanie ze studentami z różnych kierunków bardzo poszerza horyzonty. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz