poniedziałek, 16 maja 2016

The Grade: #Europa #Bezpieczeństwo #Przyszłość

W ostatnim czasie dużo mówi się o potrzebie wzmocnienia wschodniej flanki NATO, mocarstwowych aspiracjach Rosji czy roli Polski w formowaniu niepodległej Ukrainy. Te i wiele innych tematów są chlebem powszednim dla naszego gościa. W najbliższy czwartek (19.05) zapraszamy na spotkanie z publicystą Arturem Bilskim.

Artur Bilski - oficer, absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, a także Wydziału Bezpieczeństwa Międzynarodowego Naval Postgraduate School w Monterey w Kalifornii, USA. Służył w sztabie Nordycko-Polskiej Brygady w Bośni i Hercegowinie. Był oficerem Naczelnego Dowództwa Sojuszniczych Sił NATO w Europie. Dziennikarz, publicysta „Do Rzeczy” .  Napisał "Widok na Sarajewo" i "Polska Armia na Posyłki"