niedziela, 17 sierpnia 2014

Akademiki Szczecin - polecamy Ośrodek Rejs

Wolne miejsca w Ośrodku Rejs.

Świetnie, że wpadłeś na tę stronę. Aby zamieszkać w naszym domu akademickim, należy

1. Przeczytać warunki zamieszkania w „Rejsie” (poniżej).

2. Skontaktować się z nami - telefonicznie - tel.  508 224 763

3. Umówić się na spotkanie.

Ośrodek Akademicki „Rejs” oferuje jednoosobowe pokoje z łazienkącałodniowe wyżywienie (4 posiłki) oraz pranie. Każdy student ma do dyspozycji czytelnię, salę komputerową i wiele innych miejsc (np. sala sportowa).

Mieszkanie z innymi studentami: proste zasady

• REJS kieruje swoją ofertę dla mężczyzn, studentów dziennych,
  • REJS nie jest instytucją religijną,
  • REJS stwarza warunki do rozwoju i pracowitości, więc zapraszamy ludzi poważnie traktujących swoje studia i przyszłe życie zawodowe,
Celem „Rejsu” jest stworzenie takich warunków, aby każdy student mógł się rozwijać naukowo i społecznie, przygotowując się do pracy i życia w rodzinie.

Ośrodek Akademicki „Rejs” w Szczecinie oferuje jednoosobowe pokoje z łazienką, całodniowe wyżywienie oraz pranie. Każdy student ma do dyspozycji czytelnię, salę komputerową i wiele innych miejsc (np. sala sportowa). Wysokość opłat 1190 zł – miesięcznie składa się na pokój, wyżywienie, pranie i utrzymanie domu (sprzątanie).

W naszym domu akademickim mieszkają głównie studenci (mężczyźni) z wielu uczelni Szczecina. Także z zagranicy. Tak jak w Oxford czy na Harvardzie – tworzymy niewielki college – na 16 osób. Każdy z nas ma również część zadań domowych np. przygotowanie kolacji, opieka nad ogrodem, odśnieżanie czy drobne porządki.

Koszt: 1190 zł miesięcznie

Program stypendialny – informacje: 508 224 763

Ośrodek Akademicki „Rejs”, ul.. Adama Mickiewicza 51, Szczecin
Dojazd z Dworca: tramwaj 5 i 7 -  obok Tesco przy Mickiewicza.

www.Rejs.edu.pl

OPINIE MIESZKAŃCÓW I PRZYJACIÓŁ REJSU

Nowy dom akademicki w Szczecinie - otwarty dla studentów wszystkich uczelni.
REJS to akademik męski dla studentów w systemie studiów dziennych.

Rekrutacja do domu akademickiego "Rejs" w

2014 roku: